Ulu Öndər Heydər Əliyevin anadan olmasının 100-cü ildönümünə həsr olunmuş növbəti ağacəkmə aksiyası keçirilib
icon donation 23 Dekabr 2023
Bu gün Ekologiya və Təbii Sərvətlər Nazirliyi və Yeni Azərbaycan Partiyasının birgə təşkilatçılığı ilə Ulu Öndər Heydər Əliyevin anadan olmasının 100-cü ildönümünə həsr olunmuş ağacəkmə aksiyası keçirilib.
Müşfiqabad qəsəbəsinin ərazisində keçirilən aksiyada Ekologiya və Təbii Sərvətlər Nazirliyinin, YAP Mərkəzi Aparatının rəsmiləri və əməkdaşları, Gənclər Birliyinin üzvləri, partiyanın Bakı, Sumqayıt və Abşeron təşkilatlarının nümayəndələri və ekokönüllülər iştirak edib.

The next tree-planting action dedicated to the 100th anniversary of the birth of Great Leader Heydar Aliyev was held
icon donation 23 December 2023
Today, a tree-planting action dedicated to the 100th anniversary of the birth of Great Leader Heydar Aliyev was held under the joint organization of the Ministry of Ecology and Natural Resources and the New Azerbaijan Party.
Officials and employees of the Ministry of Ecology and Natural Resources, YAP Central Office, members of the Youth Union, representatives of the party's Baku, Sumgait and Absheron organizations and eco-volunteers took part in the action held in Mushfigabad settlement.